Loading...
WARSZTATY2018-10-12T09:31:15+00:00

Warsztaty

ZAPROJEKTUJ Z NAMI NIEZWYKŁE NADRUKI NA KOSZULKĘ, TORBĘ CZY PLECAK. ROZWIJAJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ I BAW SIĘ ŚWIETNIE!

Monika Gibas

Lubi kiedy na warsztatach rodzą się nowe pomysły i współpraca. Fascynuje ją moment, kiedy w oczach gości pojawia się błysk, a na policzkach wypieki. Moment w którym nadruk jest gotowy, a koszulkę można założyć i iść w niej z podniesioną głową z myślą: „Tak. To mój własny projekt”.
Podczas zajęć zachęca zarówno dzieci jak i dorosłych do samodzielnego tworzenia wzorów na dekorowane przedmioty. Często dzięki temu powstają świetne, niepowtarzalne projekty.
Na warsztatach objaśnia w jaki sposób powstają nadruki zaznaczając, iż niezwykły przedmiot który tworzymy będzie mógł nam towarzyszyć w codziennym życiu.

Semira Jassim (Semix Art)

Zachwyca ją każdy projekt, który u nas powstaje. Odkrywa w nich nowe sposoby na ugryzienie zadanego tematu. Fascynuje ją projektowy tok myślenia gości, estetyka, dobór kolorystyczny prasowanek, tworzenie swoistych historii z dostępnych materiałów.
Doceniając starania uczestników, ochoczo zaprasza do pamiątkowego zdjęcia na Bazgrołakowej ściance sław i gwiazd. Realizacje gości są następnie umieszczane w mediach społecznościowych, aby wszystkie powstające pod naszym okiem projekty ujrzały światło dzienne.
Zawsze gotowa by doradzić przy kompozycji, oraz doborze właściwych kolorów.

Galeria