Warsztaty

Warsztaty Live Printing to oryginalne warsztaty z ozdabiania przedmiotów prasowankami metodą termotransferu. Skupiamy się na twórczym spędzeniu czasu, oraz oryginalności zaprojektowanych przedmiotów, a także na upcycling-u dekorowanych rzeczy.

Dlaczego upcycling?

Bazgrołaki popierają produkty i usługi w nurcie „slow”. Nasze Prasowanki pomogą odświeżyć starą garderobę, czyniąc ją osobliwą i oryginalną, a to wszystko dzięki włożonej pracy rąk i umysłów.Warsztaty Live Printing to ciekawa oferta uzupełniająca wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe jak urodziny, wieczory panieńskie, targi, a także eventy firmowe. Odwiedzający nas goście podchodzą do stoiska z zaciekawieniem i uśmiechem, ochoczo przystępując do projektowania.

Nadruk:

Do wykonania nadruku używamy prasowanek wykonanych z folii flex, które są na miejscu wgrzewane w rzecz, na której chcemy zrealizować swój projekt.

Wzory Prasowanek są wcześniej zaprojektowane przez Semirę. Ilustracje są w pełni autorskie, oraz przygotowane pod kątem tematyki imprezy, na której warsztaty się odbywają, co czyni je niepowtarzalnymi na rynku.

Prowadzący

Monika Gibas

Lubi kiedy na warsztatach rodzą się nowe pomysły i współpraca. Fascynuje ją moment, kiedy w oczach gości pojawia się błysk, a na policzkach wypieki. Moment w którym nadruk jest gotowy, a koszulkę można założyć i iść w niej z podniesioną głową z myślą: „Tak. To mój własny projekt”.
Podczas zajęć zachęca zarówno dzieci jak i dorosłych do samodzielnego tworzenia wzorów na dekorowane przedmioty. Często dzięki temu powstają świetne, niepowtarzalne projekty.
Na warsztatach objaśnia w jaki sposób powstają nadruki zaznaczając, iż niezwykły przedmiot który tworzymy będzie mógł nam towarzyszyć w codziennym życiu.

Semira Jassim (Semix Art)

Zachwyca ją każdy projekt, który u nas powstaje. Odkrywa w nich nowe sposoby na ugryzienie zadanego tematu. Fascynuje ją projektowy tok myślenia gości, estetyka, dobór kolorystyczny prasowanek, tworzenie swoistych historii z dostępnych materiałów.
Doceniając starania uczestników, ochoczo zaprasza do pamiątkowego zdjęcia na Bazgrołakowej ściance sław i gwiazd. Realizacje gości są następnie umieszczane w mediach społecznościowych, aby wszystkie powstające pod naszym okiem projekty ujrzały światło dzienne.
Zawsze gotowa by doradzić przy kompozycji, oraz doborze właściwych kolorów.

Galeria