Sobotnie popołudnie Bazgro Team spędził w wyjątkowym i uroczym miejscu! Jako jedna z urodzinowych atrakcji miałyśmy za zadanie przeprowadzić warsztaty z projektowania nadruków z okazji urodzin dwóch solenizantek. Były dwie grupy wiekowe 6 letnich i 10 letnich uczestniczek.
warsztaty-dla-dzieci
Zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu, na rozłożonych kocach, a nawet na trawie dzieci w kompletnym skupieniu układały swoje historie z dostępnych w albumach wzorów. Niektóre z nich jednak, wolały wykonać dodatkowe elementy samodzielnie, poprzez wycinanie ich ze skrawków naszykowanej na tę okazję, kolorowej folii. Takie projekty cieszą nas jeszcze bardziej, kiedy widzimy kompletne zaangażowanie naszych gości!
warsztaty-hawajskie
warsztaty-projektowania-koszulek
indywidualne-projekty
Pogoda nam dopisywała, więc hawajsko- wakacyjny temat przewodni naprawdę nam się udał. Było mnóstwo okrzyków zachwytu i uznania- „- Proszę Pani, tu dzieje się magia!” czy „- Ale jestem podekscytowana, że sama projektuję swój tiszert!”. Zapytane o wrażenia uczestniczki jednym głosem wyraziły swoje zadowolenie z atrakcji, jaka została dla nich przygotowana. Miejsce w którym odbywały się urodziny było bajecznie kolorowe- tak, że idealnie wpasowałyśmy się z naszymi fluo Prasowankami. Zachwycone dziewczynki z przejęciem zaczęły planować, dokąd i kiedy ubiorą świeżo zaprojektowane przez nie same koszulki.
kolorowe-prasowanki
Wielki ukłon w stronę rodziców, za miłe przyjęcie naszego Teamu na swoje rodzinne wydarzenie. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie uczestniczki i życzymy miłego użytkowania.