Bazgroteam

KREATYWNY DUET PROWADZĄCY WARSZTATY

MONIKA jest założycielką Bazgrołaków. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym. W Bazgrołakach jest mózgiem operacyjnym organizowanych warsztatów. Kocha podróże i przygody. Kolekcjonuje rysunki dzieci z całego świata ponieważ widzi w nich wielki potencjał i spontaniczną radość.

SEMIRA dołączyła jako ilustratorka dodając Bazgrołakowym prasowankom magii i niezwykłości ponadto czynnie pomaga w organizacji warsztatów, opiekuje się mediami społecznościowymi. Właścicielka rudego kota o imieniu „Pan Kot” ponadto wielka miłośniczka koloru niebieskiego, entuzjastka domowej dżungli. Tworzy ilustracje i komiksy pod pseudonimem SEMIX ART.

HISTORIA

Warsztaty Bazgrołaków powstały z myślą o kreatywnym spędzaniu czasu, wytwarzaniu niepowtarzalnych rzeczy,dawaniu starym przedmiotom odświeżonego wyglądu. Bazgrołakowa przygoda zaczęła się w 2014 roku wciąż nieprzerwanie organizując swoje zajęcia, oraz wzbogacając swoją ofertę o nowe produkty np.: gotowe sety Prasowanek na wynos. Bazgrołaki prężnie się rozwijają i wdrażają swoje kolorowe pomysły. Staramy się doskonalić swoją ofertę, aby każdy odwiedzający nas gość wspominał udział w naszych zajęciach jako niezwykłą przygodę.

Nasze logo powstało przy współpracy z mały ośmioletnim projektantem – Szymonem który został poproszony o napisanie słowa „Bazgrołaki” oraz zilustrowaniu go. Napis został w oryginale przeniesiony do programu graficznego, łącznie z zachowaniem odwróconej litery „Z” co jest częstym błędem popełnianym przez dzieci jednakże uznałyśmy, że doda to uroku. Od lat inspiruje nas to w jaki sposób dzieci wyrażają się poprzez swoje rysunki.

Ponadto więcej o historii powstania bazgrołaków przeczytasz na naszym blogu: