O NAS2018-10-11T12:10:39+00:00

Bazgroteam

KREATYWNY DUET PROWADZĄCY WARSZTATY

MONIKA jest założycielką i właścicielką Bazgrołaków, projektantką graficzną, mózgiem operacyjnym organizowanych warsztatów. Wielka miłośniczka podróży, poszukiwaczka przygód, kolekcjonuje rysunki dzieci z całego świata – widzi w nich wielki potencjał i spontaniczną radość.

SEMIRA dołączyła jako ilustratorka dodając Bazgrołakowym prasowankom magii i niezwykłości. Czynnie pomaga w organizacji warsztatów, opiekuje się mediami społecznościowymi. Właścicielka rudego kota o imieniu „Pan Kot”, wielka miłośniczka koloru niebieskiego, entuzjastka domowej dżungli. Tworzy ilustracje i komiksy pod pseudonimem SEMIX ART.

HISTORIA

Warsztaty Bazgrołaków powstały z myślą o kreatywnym spędzaniu czasu, wytwarzaniu niepowtarzalnych rzeczy,dawaniu starym przedmiotom odświeżonego wyglądu. Bazgrołakowa przygoda zaczęła się w 2014 roku wciąż nieprzerwanie organizując swoje zajęcia, oraz wzbogacając swoją ofertę o nowe produkty np.: gotowe sety Prasowanek na wynos. Bazgrołaki prężnie się rozwijają i wdrażają swoje kolorowe pomysły. Staramy się doskonalić swoją ofertę, aby każdy odwiedzający nas gość wspominał udział w naszych zajęciach jako niezwykłą przygodę.

Nasze logo powstało przy współpracy z mały ośmioletnim projektantem – Szymonem który został poproszony o napisanie słowa „Bazgrołaki” oraz zilustrowaniu takiego stworka. Napis został w oryginale przeniesiony do programu graficznego, łącznie z zachowaniem odwróconej litery „Z” co jest częstym błędem popełnianym przez dzieci jednak uznałyśmy, że doda to uroku napisowi. Od lat inspiruje nas to w jaki sposób dzieci wyrażają się poprzez swoje rysunki. W związku z tym powstała również kolekcja poduszek zainspirowana rysunkami Szymona ukazująca środki komunikacji miejskiej.

Więcej o historii powstania bazgrołaków przeczytasz na naszym blogu: