Jakiś czas temu miałyśmy przyjemność zaprojektować grafiki dla Grupy Slow.

Ogólnie nasz duet stanowi zgrany zespół graficzny, pracujący na co dzień w branży reklamowej i nie tylko. Dzięki nabywanej wiedzy jesteśmy w stanie także działać w innych obszarach tego zagadnienia. Styl naszej pracy na tyle się spodobał przedstawicielom Grupy Slow, iż zostałyśmy początkowo poproszone o stworzenie grafiki dla cyklicznej imprezy Slow Weekend-u. Następnie zaufano nam przy projektowaniu grafiki dla II edycji Wielkiej Uczty.

Grafiki dla Slow Weekend-u były pierwszym zleceniem na tak dużą skalę. Finalnie zobaczyłyśmy naszą pracę na reklamach outdoorowych (bannerach, city light-ach), mapkach dostępnych przy wejściu na targi, oraz w sieci.

Przygotowanie grafik dla Wielkiej Uczty dały nam większą swobodę w wyborze kolorystyki. Kolorowo i wesoło! Jak to na Wielkiej Uczcie naprawdę jest! II edycja tej wspaniałej, największej imprezy kulinarnej w Polsce odbędzie się już niedługo! Szczegóły znajdziecie w tym linku.

Nad grafikami pracowałyśmy systemowo robiąc burzę mózgów, szkice, dyskutując. Niewątpliwie były to ciekawe zadania, którym stawiłyśmy czoła. Jest nam niezmiernie miło, iż w jakimś stopniu możemy być częścią wielkiej machiny tak ciekawych wydarzeń. W końcu Bazgrołaki również w nich uczestniczą, oferując swoje tematyczne warsztaty. Tworzenie grafik dla Grupy Slow były dla nas czystą przyjemnością!

Grafiki dla Grupy Slow

Grafiki dla Grupy Slow