Trwający tydzień event Food Design w Galerii Mokotów upłynął nam niezwykle pracowicie. Przy tym niezwykłym projekcie siły połączyłyśmy ze Szkołą Na Widelcu, ponieważ było dużo gotowania, był blok edukacyjny, a także zajęcia artystyczne. W rezultacie wszystkie zajęcia były o tematyce około jedzeniowej. Eko woreczki podczas Food Design to był strzał w samo sedno! Dlatego na naszych warsztatach przedstawiałyśmy alternatywę dla toreb foliowych. Innymi słowy zachęcałyśmy do korzystania z wielokrotnego użytku woreczków bawełnianych- na których to każdy mógł zakomponować sobie nadruk. Ze względu na charakter event-u, nasze Prasowanki również zostały zaprojektowane w tematyce zdrowego jedzenia i ekologii.

Uwierz w design!

Miejsce w którym odbył się ten edukacyjny event pomieściło zmieniające się tury uczestników tak, aby wszystkie atrakcje były ciekawe i wciągające. 🙂 Jesteśmy pozytywnie zdumione z ogromnego entuzjazmu z jakim spotkały się nasze warsztaty. 🙂 Ponadto zawsze powtarzamy, iż jest to najlepsza recenzja, jaką Bazgrołaki mogą dostać od swoich gości. Spójrzcie na te wspaniałe eko woreczki zaprojektowane podczas Food Design w maju.

Godne uwagi jest to, iż zajęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem- zapisane szkoły i grupy dzieci przychodziły w prawie pełnym składzie. Dlatego to ważne, żeby w dzieciach i ich opiekunach świadomość na temat zdrowego żywienia i życia w zgodzie z naturą rosła. Food Design to wspaniała formuła 3w1, na którą szkoły powinny zapisywać swoich podopiecznych.

Cieszymy się, iż poznałyśmy grupę osób, których praca jest jednocześnie ich hobby. Dlatego nasza współpraca ze Szkołą Na Widelcu podczas Food Desing przebiegła we wspaniałej, wspierającej się atmosferze. 🙂

https://www.facebook.com/watch/?v=2288224774567972

Reasumując: osobom, którym spodobała się taka formuła warsztatów jeszcze bardziej serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisem i cennikiem tutaj. Znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje. W konkluzji do współpracy zapraszamy szkoły, a także domy mediowe- z całą pewnością uda nam się wspólnie zrobić coś ciekawego! 🙂

Do zobaczenia na kolejnych event-ach!

-Wasz Bazgro Team 🙂