W słoneczną niedzielę, 27 maja miał miejsce Bazgrołakowy debiut sklepikowy, podczas pierwszej edycji JarMarKet w Pokoju na Lato. Cieszymy się, iż Bazgrołaki zostały zaproszone do współtworzenia tego niezwykłego wydarzenia.

DSC_1875-2 (1)

JarMarKet zrzesza ludzi z pasją, dzięki czemu atmosfera podczas pierwszej edycji była naprawdę wyjątkowa. Wśród wystawców znaleźli się pasjonaci ręcznie robionych przedmiotów i dbających o design- erskie detale freak-ów. Bazgro Team spotkał się z masą pozytywnych ocen, miłych słów i dowodów uznania w postaci zakupów naszych produktów. Był to pierwszy raz, kiedy nie prowadziłyśmy warsztatów, lecz wystawiałyśmy się dla gości z naszym sklepikiem, w którym można było nabyć stacjonarnie sety Prasowanek- póki co są one dostępne online.

IMG_20180527_114538

Chętnie odpowiadałyśmy na wszelkie pytania dotyczące użytkowania naszych setów,a także o historii tego, jak Bazgrołaki powstały i czym się naprawdę zajmują. Wyjątkowo i inaczej- bo bez prowadzenia warsztatów, tak uroczo spędziłyśmy niedzielne popołudnie w naprawdę doborowym towarzystwie oraz okolicznościach przyrody, jakie nam zaserwowało miejsce, w którym odbył się JarMarKet.

IMG_20180527_145239

Liczymy na to, że spodobał się Wam nasz mobilny, okolicznościowy sklepik i będziemy częściej w takiej formie pojawiać się w różnych miejscach. Na pewno z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję i rewelacyjną pogodę, która mocno wpłynęła zarówno na postawę gości jak i wystawców. Do zobaczenia już niedługo!