Wraz z ciężką pracą, którą wkładamy w rozwój naszych Bazgrołaków, przychodzą też dni chwały. Za nami dwa debiuty- wywiad w czasopiśmie młodzieżowym Cogito, oraz audycja na żywo w Polskim Radiu Dzieciom

 

Zazwyczaj możliwość opowiedzenia o firmie w kontekście ciekawego pomysłu na biznes wzbudza w nas wiele emocji, pobudza do dalszego działania! Jest nam niezmiernie miło, że Bazgrołaki są zauważane w różnych środowiskach, oraz zapraszane do dzielenia się z innymi swoją misją! Zarówno na łamach czasopisma jak i ze słuchaczami podzieliłyśmy się tym, czym są Bazgrołaki i dlaczego warto przyjść na nasze warsztaty. Zdradziłyśmy jakie były nasze wspólne początki w prowadzeniu biznesu i jak wygląda nasza ścieżka kariery w chwili obecnej.

To dzięki Wam drodzy goście, możemy działać w tym obszarze, w którym czujemy się najlepiej. Jesteśmy Wam wdzięczne za to, że możemy się realizować artystycznie, a Wy razem z nami idziecie tą kolorową drogą. Rok 2018 dla Bazgro Team-u jest ogromnym wyzwaniem pod kątem organizacji naszej pracy projektowej, a także logistycznej. Tych kilka ostatnich miesięcy zaowocowało w bardzo ciekawe kontakty i pootwierało nowe drzwi. 🙂 Jesteśmy gotowe na nowe wyzwania i rozwijanie naszego Bazgro projektu. Tymczasem zapraszamy do odsłuchu audycji Polskiego Radia Dzieciom z naszym udziałem, oraz do lektury wywiadu w czasopiśmie Cogito.