O tym, że Bazgrołaki tworzy duet kreatywny wiadomo od dawna. Nasza praca skupia się na obszarze tworzenia, konstruowania, „ubierania w nowe”. Obie odnajdujemy się w dziedzinie projektowania graficznego i ilustracji, a nowe wyzwania budzą w nas pewną dozę podekscytowania. Dlatego na wieść o przyszłej współpracy z iSpot ucieszyłyśmy się niezwykle mocno- a jeszcze bardziej na możliwość prowadzenia warsztatów graficznych na sprzęcie Apple. iWorkShops to seria warsztatów z twórcami polskich marek, oparta na możliwości poznania dobrego design-u. Bazgrołaki zostały zaliczone do grona tych wyjątkowych osobowości i wytypowane do poprowadzenia warsztatów w dwóch salonach iSpot: w Galerii Północnej i Arkadii. Było to pierwsze tego typu wystąpienie BAZGRO TEAM-u, ukazujące tworzenie nadruków na żywo! Bazgrołaki podczas iWorkShops czuły się jak ryba w wodzie!

Przez 1,5h uczestniczy warsztatów iWorkShops mieli okazję poznać naszą pracę zza kulis. Śledzili cały proces tworzenia od idei, aż do finalnego produktu jakim jest Prasowanka wprasowana w bawełnianą torbę. Dzięki kameralnej grupie, goście mogli wypróbować sprzęt, poznać możliwości iPad Pro, oraz programu graficznego, na którym wspólnie tworzyliśmy nasze projekty. Poznali moc działania plotera, oraz termoprasy, na której wgrzewaliśmy projekty. Jednocześnie podczas trwania warsztatów opowiadałyśmy historię naszego duetu w biznesie. Bazgrołaki podczas iWorkShops mogły dać namiastkę tego z czym zmagamy się na co dzień. Jednocześnie jest to praca kreatywna , wciągająca i satysfakcjonująca.

Goście z pełnym zaangażowaniem skupiali się na swoich projektach. Własnoręcznie zaprojektowane  przez siebie Prasowanki mogli zabrać ze sobą do domu. Atmosfera warsztatów była naprawdę wyjątkowa. Cieszymy się, że mogłyśmy przekazać trochę Bazgrołakowej magii. Zadowalające jest, że zajęcia, które miałyśmy okazję przeprowadzić cieszyły się tak dużym zainteresowaniem! Dziękujemy Pani Kasi koordynatorce za organizację tego ciekawego wydarzenia! Koniecznie warto zajrzeć w grafik iWorkShops i sprawdzić ile ciekawych warsztatów w różnych terminach zorganizował iSpot! Na spotkania z  innymi polskimi twórcami obowiązują zapisy pod tym linkiem.