Bazgro Team dla WOŚP

Bazgrołaki dla WOŚP, czyli w tym roku postanowiłyśmy dołożyć swoją cegiełkę! Wspieramy jedną z najważniejszych fundacji w Polsce, jaką jest WOŚP. 💗

Przez cały tydzień gorąco zachęcałyśmy do licytowania naszych TRZECH aukcji w serwisie Allegro .Starannie wyselekcjonowałyśmy trzy  sety Prasowanek. Każdy set to autorskie ilustracje, ręcznie przez nas składane zestawy do samodzielnego naprasowania na czym tylko chcecie! Dodatkowo można je rozdzielać na inne przedmioty, komponować i układać w różnych konfiguracjach. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i zaangażowania- w końcu to zestaw #zróbtosam, który również wspiera #upcycling. Jeśli zgapiliście się podczas licytacji, gorąco zachęcamy do przejrzenia Prasowanek w naszym sklepiku online. Znajdziecie tam podobne wzory i wiele więcej!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej galerii, w której znajdziecie przykłady zastosowania Prasowanek. Nasze produkty są trwałe, niespieralne i oryginale. Przekonajcie się sami! 😉

wosp_aukcje_prasowanki

Cieszymy się, że włączyliście się w tę piękną coroczną tradycję pomocy! W efekcie wylicytowaliście sety na łączną kwotę 109zł- cieszy nas każda złotówka. Bazgro Team pozostaje wciąż pod ogromnym wrażeniem tego, że zajrzeliście na nasze aukcje! Jesteście wspaniali, że otworzyliście swoje serca dla innych w słusznym celu. 😍🌈 Uważamy, że Bazgrołaki dla WOŚP to był strzał w dziesiątkę! 

Wspaniałe jest to, iż tak wielu innych rękodzielników również wystawiło swoje mini dzieła na przeróżnych aukcjach. Z całego serca zachęcamy do całorocznego wspierania mniejszych fundacji i innych organizacji. Pracę Waszych rąk z całą pewnością doceni naprawdę wielu. Kogo Wy wspieracie na co dzień? Są to fundacje, a może najprościej pisząc są to Wasi sąsiedzi, bliscy, zwierzaki? Bazgro Team nie składa broni i w sumie szykuje już kolejne pomysły na pomoc pewnej fundacji, o której niebawem wspomnimy. Obserwujcie nasz profil na facebook-u i bądźcie na bieżąco. Jeszcze raz- OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla wspierających!